Automobilių nuoma vestuvėms yra gera išeitis

2016-05-18 / Auto nuoma Vestuvės be transporto yra neįmanomos. Pirmiausia, žinoma, svarstote apie tai, kokiu automobiliu keliausite patys, o tada sprendžiate klausimus, kaip prašysite keliauti svečių - savu transportu ar nuomotu. Atsipalaiduokite. Yra kur kas malonesnių temų, apie kurias reikia galvoti prieš vestuves. O kalbant apie transportą, pateikiame Jums keletą patarimų, kurie gali padėti išspręsti keliavimo klausimą per vestuves.

Vestuvių planavimas užima nemažai laiko. Tačiau supraskite, kad svarbiausias šios dienos akcentas - VEDYBOS. Tai yra, ne transportas, maistas ar suknelės. O būtent Jūsų poros priesaika vienas kitam.

Šiam tikslui pasiekti būtinas grafiko laikymasis, todėl apgalvokite, kaip geriausiai tą pasiekti.

1. Užsisakykite nuomą iš anksto

Siekiant kuo mažiau erzelio ir nesusipratimų, rinkitės automobilių nuomą. Šie automobiliai visada tvarkingi, prižiūrėti. O, svarbiausia, iškilus nesklandumams, nereiks kaltinti dėdės, tėčio ar brolio, o tiesiog pareikalauti pakaitinio automobilio. Ir jis bus suteiktas.

Turėkite omenyje, kad į nuomos punktus geriausiai kreiptis maždaug liku pusei metų iki vestuvių. Ir tik tada, kai viskas bus aišku - vieta, žmonių skaičius, vakarėlio dydis.

Toks laiko tarpas užtikrina, kad nepapulsite į neapgalvotų švenčių šurmulį - mergvakarių, išleistuvių ar kitą panašų piką, kurio metu dėl automobilių reikės tiesiog kovoti.

2. Išplėskite savo ribas

Kokį automobilį įsivaizduojame dažniausiai, kai kalbame apie vestuves? Žinoma, ilgas, baltas, didelis ir prabangus limuzinas. Tačiau ar to tikrai reikia Jūsų vestuvėse? Jei tai ne Jūsų skonio automobilis, nesivaikykite madų, rinkitės tai, kas prie širdies. Garantuojame, kad automobilių nuoma Vilniuje yra tokia plati, jog gali pasiūlyti nuo Rolls-Royce iki vintažinio tipo transporto priemonės. Vadovaukitės pagrindine taisykle - tai Jūsų vestuvės, Jūsų skonis, Jūsų stilius.

3. Artimųjų pavežėjimas

Techniškai, Jūs neprivalote aprūpinti visus svečius transportu. Bet, pavyzdžiui, pamergės ir pabroliai, tėvai yra tie, kurie tikrai sunkiai plušo prieš ir per vestuves. Todėl jei nekeliaujate į ceremoniją kartu su jais, apmąstykite atskiro transporto nuomos klausimą. Tiek sostinėje, tiek mažesniuose ar didesniuose miestuose tikrai rasite variantų didesnei kompanijai. Tiesiog paskambinkite ir padarykite mini tyrimą. Pavyzdžiui, vien automobilių nuomą Kaune siūlančių įmonių rasite tikrai ne dvi ir ne penkias.

4. Svečių pavežėjimas

Jei Jūsų vestuvėse dalyvaus daug iš kitų miestų atvykusių svečių, žinoma, pirmiausia galite pasirūpinti jų nakvyne. Arba bent jau grįžimu namo. Leiskite visiems svečiams atsipūsti ir pasilinksminti. Viename ekipaže privalės būti bent vienas, kuris net šampano negalės paragauti. Todėl auto nuoma Vilniuje, Kaune ar iš kur kitur padės tokioje situacijoje. Automobilių nuoma su vairuotoju padės ir mini vestuvių klausimu, kai vakarėlis vyks už miesto, tačiau vakare visi turės grįžti į miestą.

5. Rezervuokite automobilį akis į akį

Žinoma, patikimos kompanijos Jūsų neapgaus, net jei nuomą užsakysite internetu. Tačiau atvykę į vietą galėsite įsitikinti ar pasitikėsite įmone, apžiūrėti automobilius ir sutarti dėl visų smulkmenų, kurios, galbūt, neramina.

6. Papildomas laikas

Kad ir kaip gerai būsite suplanavę savo vestuves, kartais pasitaiko netikėtų nukrypimų. Todėl pasirašydami nuomos sutartį, pridėkite papildomo laiko. Geriausia, kad savo planuose prie kiekvienos numatytos kelionės pridėtumėte po 20 - 30 minučių papildomo laiko. Juk nenumatytų nuokrypių gali būti įvairių: ne tas posūkis, kamštis, gražus vaizdas papildomoms 5 nuotraukoms…

7. Reikalaukite!

Nebijokite būti palaikyti arogantiškais ir per daug reikalaujančiais. Vestuvinis transportas turi atitikti savo vaidmenį ir jis privalo būti prabangus. Todėl jei to nuomos įmonė negali pasiūlyti, įsitikinkite ar tikrai negali ar tiesiog nenori. Pasidomėkite, kokia įranga yra automobilyje - muzikos, video ir garso. Ir, žinoma, reikalaukite geriausio.

8. Pasirūpinkite muzikos takeliu

Vienaip ar kitaip, keliauti teks. Todėl pasirūpinkite, kad ir automobilyje praleistos vestuvių valandos būtų geros - įsirašykite mėgstamą muziką ir įsitikinkite, kad automobilyje bus reikiama įranga ją leisti. Nes tuo metu, kai atsisėsite į prabangų automobilį, paleisite mėgstamą dainą galėsite atsipalaiduoti tiek, kad ypatinga diena taps dar geresne.

Komentarai:

x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis