Bernvakaris? Ką vertėtų žinoti nuotakai

2016-05-18 / Mantas Artėjant bernvakariui dažnai vyrai susiduria su situacija, kai būsimosios nuotakos nenoriai juos išleidžia į draugų draugiją bijodamos įvairių stereotipinių nutikimų. Svetimos moterys, nelaimių tikimybė, apsigalvojimas dėl vestuvių… Jas gąsdina viskas. Tačiau visi žinome, kad jos klysta! Todėl, jei kyla nepagrįstos baimės, geriausia atsisėsti ir ramiai aptarti, pakalbėti apie bernvakarį kartu su savo būsimąja. Kad tiek ji ramiai miegotų, tiek jaunikis galėtų pasilinksminti neatakuojamas baimės pilnų skambučių.

Pirmiausia baimė, žinoma, kad vyro draugai suinteresuoti tuo, kad vestuvės neįvyktų arba tuo, kad jaunikis pernelyg užsilinksmintų ir pradingtų kelioms paroms. Ne! Bernvakaris yra jaunikio šventė, tačiau jo draugai jame dalyvauja ir dėl savęs. Jie tiesiog nori pasilinksminti. Todėl pamirškime visus sentimentus, archajiškus įsitikinimus - tai bus stiprus, galingas vyrų vakarėlis, kuriame būsimoji nuotaka tikrai nėra pageidaujama.

Kita baimė, kuri pasireiškia būsimosioms nuotakoms, yra susijusi su moterimis. Svetimomis moterimis. Liaukitės. Tokios baimės visai nepagrįstos. Jūs žadate tuoktis - apie nepasitikėjimą neturėtų būti nė kalbos. Taip pat, retai pasitaiko, kad bernvakaryje dalyvauja vien vieniši vyrukai. Jie taip pat jaučia atsakomybę prieš savo žmonas ir drauges. Todėl jei niekada baimė nekildavo per jų pasilinksminimus baruose, kodėl turėtų kilti dabar? Juk, nepamirškite, jie susirinko ne to. Jų tikslas - pasilinksminti vyriškoje kompanijoje.

Netvarka? Taip. Susitaikykite, kad pamatysite nuotraukas (JEI pamatysite), kuriose jaunikis neatrodys pačios geriausios prekinės išvaizdos. suprakaitavęs, nesiskutęs ir, aišku, paraudusiomis akimis. Maistas, tušti buteliai ar skardinės aplinkui? Irgi taip. Jei tai kažkiek primena studentavimo laikus, tai žinokite, kad visai panašu. Bernvakaris Vilniuje ar bernvakaris sodyboje - visai nesvarbu. Netvarkos, cigarečių ir alkoholio kvapo bus visur.

Ir, žinoma, ten VISADA būna TAS vyrukas. Kuris pirmas padaugina, pirmas bando įsivelti į muštynes ir taip toliau… Visada atsiranda tas, kuriam pasilinksminimas lygus nesąmonių darymui ir iššūkių priėmimui. Pernelyg nesijaudinkite, kiti bernvakario dalyviai jį nuramins (ar bent jau mėgins tai padaryti). Vienintelis dalykas, ką gali padaryti merginos - pasirūpinti, kad TAS vyrukas nebūtų JŲ vyrukas. Jei tokių ekstremalumų megėjas kompanijoje lengvai identifikuojamas - jis laiku bus neutralizuotas.

Bet nepaisant to, visada išlieka tikimybė, kad kažkas bus sužalotas. Taip, jaunikis ir liudininkas bus saugomi kaip per padidinamąjį stiklą, nes, paprasčiausiai, bernvakario dalyviai bijos dėl savo gyvybių, į kurias kesins perpykusi nuotaka. Todėl jei kažkuris grįš su pamušta akimi, nubrozdinta ranka ar koja - nepykite. Vadinasi, buvo išvengta lūžių, kurie tikrai pakoreguotų vestuvių planus.

Sąrašas išgąsdino? Neverta. Nes nepaisant visko, bernvakaryje daugiausiai bus vyriškų apsikabinimų ir vyriškos meilės prisipažinimų. Todėl nebijokite be reikalo. Draugai liks draugais ir jie saugos vienas kitą iki ir po vestuvių.

Todėl, brangios nuotakos, nesijaudinkite dėl savo jaunikio ir to, kas įvyks bernvakaryje. Jei jau tuokiatės, vadinasi tiek jis, tiek jo draugai jus gerbia tiek, kad bus vengiama įvairių netikėtumų ir nelaimingų atsitikimų. Vietoj to geriau pasirūpinkite, kad jūsų pašėlusio mergvakario vakarėlio akimirkos nepasiektų JO akių.

Atsipalaiduokite!

Komentarai:

x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis