Kaip išsirinkti gėles vestuvėms?

2016-05-18 / Floristė Be ko neįsivaizduojamos vestuvės? Žinoma,be jaunikio ir nuotakos. Tačiau ne ką mažiau svarbus vestuvių atributas yra gėlės. Žydinčios, kvepiančios gėlės dominuoja visur - nuotakos rankose, pamergių delnuose, sveikintojų glėbiuose, bažnyčioje, vakarėlio metu… Todėl nieko keisto, kad būsimosios nuotakos taip ilgai renkasi rūšis, spalvas, žiedus, atspalvius ir ilgius. Nes jos žino, kad negalima praleisti nė menkiausios smulkmenos.

O gėlių pavadinti smulkmena prie nuotakos niekas ir nedrįstų. Tačiau kaip sutaupyti laiko einant į arba ruošiant vestuves? Kartais atrodo, kad viską įmanomą nusipirkti kompiuterio pagalba, bet gėlės internetu vis dar neatrasta niša. Jomis tikrai prekiauja, tikrai įmanoma užsisakyti internetu. Bet dauguma bijo tai daryti tokiai svarbiai šventei, kaip vestuvės.

Gėlių pristatymas į namus dažniau yra svečių, einančių į vestuves, pasirinkimas. Jiems taip pat svarbi kokybė, tačiau dovanojamoms gėlėms toks didelis dėmesys nesuteikiamas, kaip toms, kurias laiko nuotaka ar yra pamerktos ant stalų, kaip dekoracijos.

Nors negalima sakyti, kad nuotakos visiškai nepasitiki internetiniais salonais. Pasitaiko, kad vestuvių rytą tenka pristatyti nemažą kiekių puokščių į restoraną ar kavinę. Žinoma, tokie darbai patikimi toms įmonėms, kurios užsitarnavusios gerą vardą ir kurios garantuoja šviežias gėles bei tikslų, pagal grafiką, gėlių pristatymą.

Tačiau kokias gėles rinktis vestuvių puotai?

Svečiams

Jei esate sveikintojas, lengviausias apsisprendimas, kai jaunųjų pora parašo konkrečią gėlę. Dabar tai itin populiaru. Išties, abejoms pusėms tai palengvina reikalus - svečiui nereikia ilgai sukti galvos, o jaunieji iš anksto gali išspręsti klausimą, kaip ir kur merks gautas gėles.

Tačiau jei pageidavimų nėra, tokiu atveju lieka rinktis iš to, kas siūloma gėlių salonuose. Populiariausios skintos gėlės - baltos rožės, balti kardeliai, hortenzijos. Šie žiedai sukuria prabangos jausmą, kurio per vestuves niekada nebūna per daug.

Nuotakai

O jei kalbame apie stalo, patalpų papuošimus, tai geriausia rinktis gėles pagal sezoną. Ankstyvą rudenį ant stalo labai gražiai atrodys saulėgrąžos, o žiemą dekoruotos eglių šakelės. Vasarą galima išsisukti su itin paprastais tačiau efektingai atrodančiais sprendimais. Pavyzdžiui, dekoruokite stalą rugių varpomis ir rugiagėlėmis gražiuose vazonuose. Tai suteiks jaukumo, įneš šiek tiek pievų ir laukų pojūčio bei atrodys tikrai labai elegantiškai.

Renkantis jaunosios puokštę netapkite nuotakomis - siaubūnėmis. Nereikalaukite bijūnų vasaros pabaigoje ar alyvų rudens pradžioje. Išsakykite savo svajones, o floristai jums pasiūlys geriausią variantą, kuris labai nenutols nuo svajonės. Pavyzdžiui, vietoj bijūnų pasiūlys vėdrynų ar vietoj alyvų hiacintų. Šiuo norime pabrėžti, kad ir kokie būtų užmojai, finansinės galimybės ir svajonės - nepamirškite sveiko proto, kuris sulaikys nuo beprotiškų sprendimų.

Nepamirškite, kad nuotakos puokštę turėsite nešiotis su savimi beveik visą dieną. Todėl rinkitės nedidelę, elegantišką ir lengvą puokštę. Atkreipkite dėmesį į jos patvarumą, pavyzdžiui, kad padėjus ant suolelio poilsio akimirką, puokštė išlaikytų savo formą.

Po vestuvių

O kur dėti gėles po vestuvių? Jų tikrai bus - tiek puošmenų, suneštų svečių ir, žinoma, nuotakos puokštė. Pirmiausia, mieliausias gėles galite susidžiovinti taip, kad išlaikyti puokštės formą. Kitas variantas - susidžiovinti žiedlapius ir vėliau juos panaudoti kvepiančioms pagalvėlėms gaminti arba tiesiog papuošti namus.

Kad ir kokias gėles išsirinktumėte, kaip savo vestuvių žiedlapius - jie turi atspindėti jus, jūsų jausmus ir santuoką, kuriai ryžotės. Todėl, kad ir kokios svarbios būtų gėlės, daugiau galvokite apie tai, kaip padaryt save iri savo antrąją pusę laimingu.

Komentarai:

x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis