Šiuolaikinės technologijos planuojant vestuves

2016-05-17 / Vestuvių planuotoja Kuo arčiau išrinktoji data, tuo daugiau rūpesčių, ar ne? Data išrinkta, svečių sąrašas parengtas, vieta aiški. Beliko surengti tai, kas suplanuota. Ir, garantuojame, kiekvienai porai visada norisi viską padaryti kuo greičiau ir optimaliau. Ir, aišku, kuo originaliau ir įsimintiniau.

Kvietimai


Visoms nuotakoms labai svarbu, kad kvietimai atspindėtų tiek porą, tiek vestuvių temą. Šriftas, apipavidalinimas, forma… Vokai, adresų rašymas ar kvietimų teikimas į akis! Tai ištisas darbas. Tačiau ir po kvietimų įteikimų lieka galybė klausimų, nes ne visą informaciją įmanoma sutalpinti į nedidelį popieriaus gabalėlį.

Todėl dabar pakankamai populiarus priedas prie popierinio kvietimo ar tiesiog jį pakeičiantis - elektroninis kvietimas. Tai interneto puslapis, kuriame pateikiama visa reikalinga informacija svečiams. Tiesą pasakius, tokių vestuvėms skirtų interneto puslapių kūrimas - nauja niša. Žinoma, mokantys dirbti su tuo, gali puslapį padaryti ir patys. Tačiau apie tai, ką verta dėti į patį puslapį, kokią informaciją pateikti, reikia truputį pasukti galvą.

Informacijos pateikimas

Naudokitės taisykle - informuoti, o ne blaškyti. Todėl pasirinkę lengvą ir suprantamą puslapio navigaciją, pasirinkite ir tokį tekstą. Vestuvių puslapis yra greitas būdas informuoti jūsų svečius apie šventės detales. Pavyzdžiui, kur ji vyks ir kada. Tačiau neklaidinkite jų pateikdami informaciją ir tuo pačiu instruktuodami.

Informuoti reiškia, kad suteikiate visą reikiamą informaciją, kuri reikalinga priimant sprendimą kaip atvyks ir kaip atrodys jūsų vestuvėse. Pavyzdžiui, viskas yra gerai parašyti, kad vestuvės vyks pievoje, todėl aukštakulniai gali smigti į žemę. Tačiau instruktažo davimas, toks kaip: vestuvės vyks lauke, todėl jokių prabangių aukštakulnių, visiškai nepatartinas. Ir visai nesvarbu, kokiu mandagiu tonu tai parašysite, ar kokio gero tikslo benorėtumėte, niekam niekada nepatinka, kai kiti jiems aiškina, ką daryti. Ypač tai nepatiks vyresniems svečiams.

Leiskite žmonėms žinoti, ko jie gali tikėtis. Suteikite VISĄ įmanomą informaciją puslapyje - ne tik kur ir kada vyks vestuvės, bet ar bus galima nakvoti. Ar lauke bus baras. Ar bus švediškas stalas ar sodinimai prie stalų. Sėdėjimas bus suplanuotas ar toks, kokio norės patys svečiai.

Lygiai taip pat svečiams gali būti naudinga sužinoti jūsų poros susipažinimo ir draugystės istoriją. Tai gera dirva sugalvoti dovaną, pasirašyti kalbą ir, galų gale, nesijausti mažiau žinantiems prieš kitus svečius. Todėl labai sveikintina ir normalu į tokį puslapį įdėti ir savo istoriją bei elementarią biografinę informaciją.

O kai ateina metas kalbėti apie vestuvių vietos logistiką, taupykite savo laiką ir jėgas. Tikrai užtruksite nemažai laiko, kol sugalvosite, kaip pateikti svečių sėdėjimo ir miegojimo vietas, kaip priminti informaciją apie programą ar, pavyzdžiui, rytinį grafiką, jei jis yra.

Šiuo klausimu gali padėti lankstinukai ar skrajutes. Tam tereikia kreiptis į spaudos įmonę, kuri ne tik atspausdins, bet ir padės sumaketuoti reikiamą kiekį dalomosios medžiagos. Ant skrajučių ar lankstinukuose galima pateikti informaciją, kur kas miegos ar sėdės. Taip pat, tai gali būti dovana svečiams - lankstinukuose pateikite savo poros meilės istoriją. Tebus tai dalomoji medžiaga iš jūsų vestuvių.

Kad ir kaip nuspręstumėte planuoti savo vestuves, atminkite, kad tai jūsų šventė. Ir joje svarbiausi ne papuošimai, o būtent jūsų VEDYBOS. Todėl planuodami kuo mažiau nervinkitės ir darykite viską taip, kaip patiems būtų patogu gauti informaciją ir ko patys tikėtumėtės kaip svečiai.

Komentarai:

x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis