Bateliai

Balti, o gal raudoni moteriški (moteriski) vestuviniai bateliai. Batai skirti Jūsų vestuvėms (vestuvems) privalo būti madingi. Vestuvinių batelių (vestuviniu bateliu) mados nuolat keičiasi.Pirk batus online, internetu arba mūsų batų (batu) salonuose. Šok vestuvinį valsą (vestuvini valsa) su patogiais ir madingais vestuviniais bateliais.
Angelo Mio - tai stilingi ir patikimi proginių drabužių salonai Vilniuje ir Utenoje. Išskirtinis dėmesys, aukšta kokybė, naujausios kolekcijos ir įsipareigojimų laikymasis – tai mūsų darbo principai, kuriais siekiame klientų pasitikėjimo ir lojalumo. Angelo Mio salone Jus visada pasitiks maloni konsultantė, išklausys Jūsų norus ir pasiūlys labiausiai Jums tinkančias sukneles, aksesuarus ar batelius. 
Kontaktai
Paklausti
Mielos nuotakos, jau skaičiuojame trečius mūsų darbo metus. Labai džiaugiamės, kad galime Jums pasiūlyti  įspūdingas vestuvines bei progines sukneles ir pritaikyti batelius.  Esame mažas, jaukus salonas, kur būsite maloniai aptarnaujami, sulauksite patarimų bei pasiūlymų.  Mes labai didžiuojamės tuo, kad nesame dar vienas masinės prekybos ir nuomos salonas. Čia nėra didelių eilių, bet turime ypatingų suknelių. Mūsų salono nuotakos – gerą skonį turinčios merginos ir moteris, ieškančios išskirtinumo.
Kontaktai
Paklausti
Vestuvinių suknelių salonas  MADONNA  yra garsios ir visame pasaulyje
pripažintos  vestuvinės mados lydere,ispanų firmos – PRONOVIAS  oficialus
ir vienintelis atstovas Lietuvoje. Šiai kompanijai vestuvines ir
vakarines sukneles siuva tokie garsūs dizaineriai kaip  ELLIE SAAB,MANUEL
MOTA,VALENTINO.Lietuvoje originalias  kompanijos  PRONOVIAS ir šių
dizainerių vestuvines sukneles išsinuomoti ar nusipirkti jus galite tik
MADONNA salone.Taip pat MADONNA salonas yra tiesioginis firmų  SAN
PATRICK, LA SPOSA, ATELIER DIAGONAL, WHITE ONE atstovas Lietuvai. 
Kontaktai
Paklausti

Kodėl turite mokėti didelius pinigus už nuotakos ar vakarinę suknelę bei batelius? Juk svarbiausia, jaustis gražiai ir džiaugtis nuostabiomis akimirkomis.
Kontaktai
Paklausti
Vestuvinių ir proginių rūbų salonai 'Perla Grand' ir 'Perla' yra oficialūs 'Karina', 'Dynasty' atstovai Lietuvoje. Vestuvinės 'Demetrios', 'Papilio', 'Rolitex', 'Pronuptia', 'Versace', 'Weise', 'Ronald Joyce', 'Mori Lee' suknelės-išskirtinė kokybė, prabanga ir elegancija. Prie pasirinktos suknelės bus priderintas nuometas, pirštinės, papuošalai, švarkelis ir kiti aksesuarai.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis