Filmavimas

Vestuvių filmavimas (vestuviu filmas) - įamžinkite savo gražiausias vestuvių akimirkas juostoje. Tai padaryti profesionalūs vestuvių operatoriai (operatorius).
Vestuvių filmavimas ir montažas, Mežiagą pateikiame DVD ar BD formatais. Fotografo paslaugos, mobili  fotostudija, medžiagos apipavidalinimas ir poligrafija. Vestuves ir viskas kas su jomis susiję.
Kontaktai
Paklausti
Vestuvių, švenčių, krikštynų fotografavimas.
Šeimos fotosesija gamtoje.
Žaisminga retro stiliaus fotosesija gamtoje.
Dirbame dviese. Stengiamės sukurti palankią atmosferą laisvai, nepozuotai fotosesijai.
Kontaktai
Paklausti
Mūsų tikslas - pamatyti, pajausti, sustabdyti akimirką. Tikiu - laimės ašaros, džiaugsmo akimirkos atsispindės jūsų vestuvių nuotraukose, šildys jus ir jūsų vaikus.

Fotografai profesionaliai, meniškai ir originaliai nufotografuos Jūsų gražiausių švenčių - vestuvių, krikštynų, pokylių ir vakarėlių akimirkas visoje vakarų Lietuvoje.
Kontaktai
Paklausti
Filmavimus atliekame profesionaliomis DV ir DVCAM standarto skaitmeninėmis videokameromis, kurios užtikrina aukščiausią vaizdo ir garso kokybę. Naudojame išorinius mikrofonus, o esant blogam apšvietimui, panaudojame papildomas apšvietimo lempas.
Profesionaliam iškilmingų švenčių ar kitų renginių pravedimui galime rekomenduoti režisieriaus, garso operatorius, stilisto paslaugas.
Kontaktai
Paklausti
Vestuvės – nepakartojama dviejų žmonių šventė, vykstanti tik kartą gyvenime ir išliekanti atmintyje ilgus metus. Kiekviena pora svajoja apie galimybę ypatingai įamžinti savo sąjungos akimirkas, kad galėtų džiaugtis jomis kada panorėję, todėl daug laiko skiria profesionalaus operatoriaus paieškoms. Deja, dažnai pasitaiko, jog tenka skaudžiai nusivilti, kadangi profesionalu apsiskelbęs asmuo, pasirodo esąs tik savamokslis, mėgėjiškus filmukus kuriantis entuziastas...
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis