Fotografai

Vestuvių fotografas (vestuviu fotografai) - svarbus asmuo Jūsų šventėje. Meninę vestuvių fotografiją (vestuviu fotografavima, fotografija) atliks profesiolus fotografai, kurie fotografuoja vestuves, kuria fotofilmus, koreguoja ir maketuoja nuotraukas, koležus (koležus).


Vestuvių, krikštynų, įvairių renginių fotografija.
Mano tikslas - Jūsų emocijos, kurias bus smagu prisiminti ir po daugelio metų.....


www.aidofoto.lt

Kontaktai
Paklausti
Vestuvių, švenčių, krikštynų fotografavimas.
Šeimos fotosesija gamtoje.
Žaisminga retro stiliaus fotosesija gamtoje.
Dirbame dviese. Stengiamės sukurti palankią atmosferą laisvai, nepozuotai fotosesijai.
Kontaktai
Paklausti
Nepakartojamų akimirkų įamžinimas profesionalia skaitmenine technika.
Filmavimas ir fotografavimas.
Filmuojant dalinis scenarijus.
Pilnas kompiuterinis montazas.
Kontaktai
Paklausti
Vestuves fotografuoju jau ketvirti metai. Daugiau apie mane gali pasakyti pačios vestuvių fotografijosbei patenkinti klientai. Nesikuklinkite ir peržiūrėkite.
Kontaktai
Paklausti
Esu vestuvių fotografas, operatorius Arvydas Mikštas. Jau mokykloje mane užvaldė foto ir kino kameros pasaulis, žavėjo galimybė sustabdyti laiką nuotraukose ir filmų kadruose. Fotografijos meno paslapčių sėmiausi pas fotomenininką Petrą Januševičių. Jau šešiolika metų tobulinu fotografijos ir filmavimo meno subtilybes profesionaliai fotografuodamas ir filmuodamas vestuves, kitas šventes. Mėgstu ir reportažinę, ir pozuotą fotografiją. Vestuvių fotografavimas ir filmavimas, tai nuolatinis mano darbas, didžiausias pomėgis ir ilgiausia paros dalis. 
Kontaktai
Paklausti
Fotografuojant vestuves taikausi daugiau į meninį-reportažinį stilių. Mano nuotraukose nepamatysite jaunųjų stovinčių it stulpai ir akmeniniais veidais žvelgiančių į foto objektyvą, rankose laikančių saulėlydį ir t.t. Stengiuosi nuotraukose perteikti tuo metu patirtus jausmus bei emocijas. 
Kontaktai
Paklausti
Mūsų tikslas - pamatyti, pajausti, sustabdyti akimirką. Tikiu - laimės ašaros, džiaugsmo akimirkos atsispindės jūsų vestuvių nuotraukose, šildys jus ir jūsų vaikus.

Fotografai profesionaliai, meniškai ir originaliai nufotografuos Jūsų gražiausių švenčių - vestuvių, krikštynų, pokylių ir vakarėlių akimirkas visoje vakarų Lietuvoje.
Kontaktai
Paklausti


Fotografas: Rimantas Steponavičius

Fotografuoju vestuves, krikštynas, fotosesijas ir kitas šventes. Tiesiog darau tai, kas man patinka, jeigu tai patiks ir Jums, vadinasi Jūs – mano klientai. Daugiau informacijos rasite apsilankę adresu: www.fotor.lt

Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis