Gėlės vestuvėms

Vestuvių ploristika (vestuviu ploristika) - vestuvinės puokštės jaunosioms (jaunosios puokste), puokštelės pamergėms (pamergiu puoksteles), stalų puošimas gėlėmis (puosimas gelemis), vestuvinio stalo puokštės, gyvų gėlių dekoracijos (gyvu geliu dekoracijos), patalpų, bažnyčių puošimas, dekoravimas gėlėmis.
Kai vienas kitą myli, žmonės tarsi pražysta. Jų akys šypsosi ir jie laimingi, ypač savo vestuvių dieną.
Tądien norisi galvoti tik apie malonius dalykus, todėl gražiuosius rūpesčius – savo vestuvių floristiką ir šventės dekoravimą  – patikėkite mums.
Kontaktai
Paklausti
Prekyba skintomis ir vazoninėmis gėlėmis, visos floristo paslaugos: vestuvinės ir proginės puokštės, tortų, mašinų, salių, bažnyčių puošyba, dovanų pakavimas ir kita.
Kontaktai
Paklausti
HORTUS MAGICUS - gėlių dizainas nuo pavienės puokštės iki stilingos visumos. Floristė-dekoratorė Audronė Sabalytė-Burbulienė.
Mėgiamo darbo džiaugsmas, kūrybiškas žvilgsnis į kliento pageidavimus, lanksti kainų sistema leidžia mums judėti į priekį ir augti. Mes siūlome ne tik gėles. Mes siūlome stilingą visumą, šventės charakterį bei nuotaiką apipintą gėlėmis....
Kontaktai
Paklausti
Kiekvienas trokšta, kad vestuvės būtų įsimintinos, savitos, stilingos, nepakartojamos, tad pagrindiniam vestuvių akcentui - nuotakos puokštei augalai parenkami pagal veido bruožus, žmogaus charakterį, pageidavimus. Butonjetės, svočios, pamergių puokštės, automobilių dekoras, bažnyčios ir salių puošimas susijungia į visumą, kuri palieka jaukius prisiminimus.
Kontaktai
Paklausti
Vestuvinė floristika ir švenčių dekoravimas - tai beribė fantazija ir laisvė kūrėjui, kuriam nėra ribų. Visos detalės ir smulkmenos yra vienodai svarbios. Svarbiausia išgirsti Jūsų norus ir lūkesčius, o mūsų pareiga profesionaliai patarti kas labiausiai tinka Jūsų šventei ir padaryti ją tobula. Dirbame pagal individualius užsakymus, palankiomis kainomis.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis