Grožio salonai

Grožio salonai (grozio salonas): Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje - vestuvinės šukuosenos (vestuvines sukuosenos) jaunosioms, pamergėms (pamergems), jauniesiems ir svečiams (sveciams), vestuvinis makiažas (vestuvinis makiazas), manikiūras (manikiuras), pedikiūras (pedikiuras). Išsirinkite savo grožio saloną (grozio salona).
Grožio salonas "EDDA" buvo atidarytas 2007 metų spalio 1 dieną. Salone suburta didelė, draugiška, kūrybinga ir kvalifikuota meistrų komanda. Meistrų darbo patirtis nuo 7 iki 20 metų.  Per tą laikotarpį įgytas nemažas klientų pasitikėjimas ir pagarba. Salono meistrai yra tikri savo specialybės profesionalai, pastoviai keliantys savo kvalifikaciją, stebintys pasaulines mados ir grožio tendencijas. Įdėmiai sekantys savo darbo specifikos naujoves, dalyvaujantys įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose, seminaruose, parodose. Įgytas žinias bandoma pritaikyti kasdieniniame darbe. Salono kirpėjai dalyvauja šukuosenų konkursuose. Savo tarpe turime ir nugalėtojų, bei prizininkų. 
Kontaktai
Paklausti

Jus sutiks šilta šypsena ir Jūs nuo pat pirmūjų žingsnių panirsite į pasitikejimo atmosferą, profesionalių rankų prisilietimas leis Jums pajusti pasitikejimą savimi, pamiršti savas problemas ir visapusiškai - dvasia ir kūnu - galėsite atsipalaiduoti, sutvarkyti savo mintis, jausmus ir sveikatą. Mano tikslas - rūpinimasis Jūsų sveikata ir savijauta !

Visos procedūros nuo Jūsų mažojo kojos pirštelio iki blakstienų galiukų...

Kontaktai
Paklausti
Paprasti ir modeliniai kirpimai moterims, vyrams, vaikams.

Sušukavimai, proginės ir vestuvinės šukuosenos, cheminis sušukavimas. 

Plaukų dažymas.

Gydomosios kaukės plaukams, gydymas nuo pleiskanų, pažeistų ir nualintų plaukų atstatymas, galvos masažas stabdantis plaukų slinkimą.

Dirbame su Suomijos kosmetika KC ir italų Farma Vita.
Kontaktai
Paklausti

Įvaizdžio kūrimas. Plaukų kirpimas ir dažymas. Vakarinis sušukavimas. Makiažas. Manikiūras. Pedikiūras. Nagų priauginimas ir papildymas. Nagų dizainas. Antakių ir blakstienų dizainas.

Mūsų tikslas - puošti niekada nenuviliant klientų.

Kontaktai
Paklausti


Mantė" grožio salonas įkurtas 1996 metais. Tai vienas garsiausių ir geriausiai klientų vertinamų grožio salonų Klaipėdoje.


Kontaktai
Paklausti


Jūsų patogumui viskas vienoje vietoje:

  • Vestuvių planavimas, konsultavimas
  • Vestuvinių suknelių nuoma
  • Jaunųjų valso pamokos
  • Salių, bažnyčių, automobilių dekoravimas
  • Kvietimai, stalo kortelės
  • Vestuvinė atributika
  • Grožio salono paslaugos
  • Įvaizdžio kūrimas
  • Mobili fotostudija
 
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis