Juvelyrika

Čia rasite: juvelyrus (juvelyras), vestuvinius žiedus (ziedus), vestuvių juvelyriką (vestuviu uvelyrika), graviravimo paslaugas (paslaugos), autorinius juvelyrinius žiedus (ziedai) ir kitus juvelyrinius dirbinius - auksinius, sidabrinius, platinos, puoštus akenimis ir kt.


Unikalių papuošalų mugė

www.veriniai.eu pristato įvairiausius papuošalus moterims, vyrams, vaikams pačiam išrankiausiam skoniui.

Jei ieškote originalaus papuošalo - auskarų, koketiškos apyrankės, vėrinio, žiedo ar sagės, rankų darbo aksesuaro maloniai dovanai - savo paiešką turėtumete pradėti nuo www.veriniai.eu.

www.veriniai.eu yra nekomercinė svetainė, kurioje papuošalų autoriai nemokamai gali talpinti savo gražiausius darbus, todėl svetainė gali  pasigirti itin dideliu pasirinkimu ir kainų įvairove. 

Kontaktai
Paklausti
Didmeninė ir mažmeninė prekyba juvelyriniais dirbiniais iš aukso, sidabro, dirbiniai su brangakmeniais. Daugiau kaip 1000 rūšių vestuvinių žiedų bei papildomas pasirinkimas iš katalogų.

Prekių ir paslaugų grupės:

Vestuviniai žiedai - Labai platus vokiškų, itališkų vestuvinių žiedų pasirinkimas. Vienas didžiausių asortimentų Lietuvoje.
Kontaktai
Paklausti

BAREKET galerijoje eksponuojami žymių Venecijos ir Florencijos menininkų sidabro bei stiklo gaminiai. Čia Jūs galėsite įigyti prabangių sidabrinių stalo indų: taurių šampanui, grafinų vynui, ąsočių... Galerijoje yra daugybė ir kitų interjero puošmenų: originalių žvakidžių,įvairių rankų darbo rėmelių,vienetinių meno kdirbinių. Šie kūriniai suteiks džiaugsmo Jums ir Jūsų artimiems žmonėms!

Kontaktai
Paklausti
KIEKVIENA PORA TURI SAVO PASAKĄ, SAVO MEILĖS ISTORIJĄ

Atsižvelgiant į Jus, sukuriami vienetiniai Jūsų žiedai, kad
PAPUOŠALAS, VISADA BŪSIANTIS SU JUMIS, BŪTŲ YPATINGAS, SUBTILUS IR KARTU PATOGUS BEI PRAKTIŠKAS.
Kontaktai
Paklausti
Subtilus grožis ir ekstravagancija. Pabrėžiantys statusą ir atkreipiantys dėmesį, suteikiantys reikiamą akcentą. Arba tiesiog puošiantys. Juvelyrika yra vienas subtiliausių menų, kuriame susipina gebėjimas valdyti metalą ir brangiuosius akmenis, mokėjimas pajusti būsimo papuošalo šeimininko ar savininkės norus, jausmus ir poreikius, nenuilstamas domėjimasis mados tendencijomis ir kryptimis.
Kontaktai
Paklausti
Alvydo Vaidžiulio juvelyrinė įmonė „KOLJĖ“ 

Sėkmingas darbas jau nuo 1992 metų. Įmonės juvelyrinių dirbinių salonas - parduotuvė Šiauliuose, Žemaitės g. 56. Įmonėje dirba gabūs, nestandartiškai mąstantys juvelyrai. Originalios jų mintys, nauji sprendimo būdai dažnai įsikūnija jų dirbiniuose, kurie yra pristatomi pirkėjams visoje Lietuvoje. Vienas pagrindinių įmonės tikslų – pasiūlyti klientams kuo didesnį prekių asortimentą. 

Jau eilę metų įmonė sėkmingai specializuojasi vestuvinių žiedų gamyboje. Jau dabar galime patenkinti subtiliausių skonių Klientus, nes mūsų salonuose net 500 vnt. vestuvinių žiedų. 
Kontaktai
Paklausti
Mellos kolekcija - tai mano kūrybos bei fantazijų pasaulis.

Papuošalų kolekciją sudaro - swarovski kristalai, akmenys, sidabras, stiklas, medis ir daug kitų grožybių.

Visi papuošalai vienetiniai, originalūs bei išskirtiniai. Juk kaip smagu būtų dovanų gauti ne tradicinį žiedą ar auskarus, tiesa? :)
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis