Kirpyklos

Kirpyklos - vietos, kur Jums pritaikys ir padarys vestuvinę šukuoseną (vestuvine sukuosena), makiažą (makiazas), manikiūrą (manikiuoras) ar apkirps (kirpimas). Pasijauskite savo vestuvių (vestuviu) karaliene.
Šiandien nieko nestebina moderniausi grožio salonai, SPA centrai, sveikatingumo klubai. Svarbu nuolat tobulinti grožio paslaugas, atrasti naujų sprendimų. Grožio ir terapijos centras „Ametistėja" savo veiklą sėkmingai tęsia nuo 2003m. Sėkmės pagrindas - kompanijos darbuotojų profesionalumas ir patirtis, išskirtinių technologijų naudojimas, veiksmingos ir profesionalios kosmetinės priemonės.
Kontaktai
Sveikatingumo centre „Hermis“ veikiančiame grožio salone dirbantys specialistai, naudodami garsiausių pasaulio kompanijų kosmetikos priemones, padės Jums pasiruošti šventiniam pobūviui ar dalykiniam susitikimui.
Grožio salone teikiamos vyrų, moterų ir vaikų kirpimo paslaugos, kosmetologės paslaugos bei atliekamas manikiūras ir pedikiūras.
Kontaktai
Paklausti

Įvaizdžio kūrimas. Plaukų kirpimas ir dažymas. Vakarinis sušukavimas. Makiažas. Manikiūras. Pedikiūras. Nagų priauginimas ir papildymas. Nagų dizainas. Antakių ir blakstienų dizainas.

Mūsų tikslas - puošti niekada nenuviliant klientų.

Kontaktai
Paklausti
Žmogų labiausiai puošia gražūs plaukai: stilinga šukuosena, kirpimas, sveikų plaukų žvilgesys. Stilingai nukirpti gali tik geras kirpėjas-stilistas, o norėdami išlaikyti plaukus sveikus ir žvilgančius, plaukų priežiūrai turite skirti daug laiko: juos lepinti vitaminais, kaukėmis, maitinamosiomis priemonėmis.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis