Korsetai

UAB "Apatinių imperija“, tai elektroninė parduotuvė, prekiaujanti kokybišku, elegantišku ir seksualiu apatiniu trikotažu, pagamintu Europoje. 
Kontaktai
Paklausti
Jums patogioje vietoje ir patogiu metu pasiūlysime geriausių prekių Jūsų kasdieniniams ir šventiniams norams patenkinti. Padėsime Jums taupyti Jūsų brangų laiką, išvengti įkyrių pardavėjų, nemandagių kitų pirkėjų ar apsaugos pareigūnų žvilgsnių ir leisime, patogiai įsitaisius prie kompiuterio, pasirūpinti Jūsų ar Jums artimų žmonių įvaizdžiu.
www.lilyoffrance.lt
Kontaktai
Paklausti
A.Jonaičio firma “Miglė” įkurta 1991 metais. Nuo tada iki 1994 vykdė apatinio trikotažo didmeninę prekybą. Nuo 1995 m. pradėjo vystyti mažmeninės prekybos tinklą ir plėsti asortimentą pagal prekinius ženklus ir kainų lygį. 
Kontaktai
Paklausti
Mūsų vizija - būti lyderiaujančia kompanija savo srityje. Siekiame tapti klientų pripažinta ir aktyviai dirbančia parduotuve internete.
Mūsų misija - pateikti savo klientams didelį bei kruopščiai atrinktą moteriško apatinio trikotažo asortimentą, kuriame susipina visi įmanomi stiliai, nuo romantiško ar flirtuojančio iki jaudinančio ir gundančio. Norime, jog kiekvienas pirkėjas galėtų rasti kažką mielo kievienai dienai, kažką seksualaus ir kažką specialaus...
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis