Limuzinai

Limuzinų nuoma vestuvėms (limuzinu nuoma vestuvems): baltas limuzinas, juodas limuzinas, patys ilgiausi limuzinai, prabangūs (prabangus) ir ne tik limuzinai - visi vestuviniai limuzinai Jums ir Jūsų draugams.
Rasos Žiūkienės įmonė „Auvifora“ įkurta 1998 metais. Įmonės veikla: limuzinų nuoma (Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje), muzikantų, fotografų, vaizdo operatorių,bei visos palaugos Jūsų šventėms ir pokyliams, renginių organizavimo paslaugos visoje Lietuvoje. Lanksti nuolaidų sistema, užsakant visas, arba didesnę paslaugų dalį.
Kontaktai
Paklausti
UAB "Fidus amicus" - jaunas, dinamiškas, siekiantis tobulėti kolektyvas. Mūsų tikslas - tapti patikimu ir ilgalaikiu partneriu, maksimaliai tenkinančiu klientų poreikius, suteikiančiu žmonėms, dirbantiems bendrovėje, pragyvenimo šaltinį. 
Kontaktai
Paklausti


Vestuvės – viena įsimintiniausių  Jūsų gyvenimo švenčių, todėl mūsų kolektyvas deda visas pastangas, kad Jūs šią ypatinga dieną būtumėte laimingi. Mes pasiruošę visada patarti ir parinkti tai, kas Jums tinka geriausiai.
Mūsų įmonėje siūlomas paslaugų sąrašas nuolat plečiamas tam, kad artėjanti šventė nebūtų problema, o malonumas! Čia galėsite ne tik išsirinkti Jums patikusius proginius drabužius ir aksesuarus, bet ir pasinaudoti stilistų paslaugomis, ar išsinomuoti limuziną.

Kontaktai
Paklausti
Nuo šiol "Olialia" mergaičių limuzinu "Olialia limo", kuriuo šviesiaplaukės gražuolės vyksta į renginius ar vakarlėlius, galite važinėtis ir Jūs! Su prabanga ir kokybe siejamas "Olialia" prekinis ženklas suteiktas trims 2007 metų "Chrysler 300C" limuzinams.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis