Maistas vestuvėms

Maistas vestuvems - chia rasite skaniai beruosiancias vestuvinius patiekalus (maista vestuvini) šeimininkes, įmones. Jie Jums patars kokį maistą vestuvėms geriausia pasirinkti ir patiekti, kaip tai padaryti arba patys visą maisto gamybą ir patiekimą Jūsų vestuvėse suorganizuuos.
Mes galime:
Organizuoti vestuvių, gimtadienių ir kitų ypatingų progų šventimą.
Organizuoti banketus, furšetus, išvažiuojamuosius banketus;
Organizuoti konferencijas, seminarus, įmonių pristatymus;
Surengti įvairiausius turnyrus, čempionatus;
Kontaktai
Paklausti
Vestuvėms galima užsisakyti muzikantus, atskirą valgiaraštį, kaip pavyzdžiui, įdarytos žuvys, kepti ar troškinti unguriai...
Kontaktai
Paklausti
Maistas vestuvėms, pobūviams,pagal užsakymą.
Savo paslaugas siūlo virėja,turintį didelę patirtį aptarnaujant įvairaus pobūdžio renginius: proginius pobūvius, iškilmingus vestuvių pokylius, firminius vakarėlius.
Patikėkite savo šventinius rūpeščius mums, nustebinkite savo svečius arba kolegas skaniausiu maistu!
Kontaktai
Mūsų virtuvės darbuotojai tikrai išvaduos iš rūpesčių nerimaujančius dėl artėjančios šventės, patars ir padės sudaryti šventinį valgiaraštį. Pobūviams teikiame tik savo virtuvėje ruoštus patiekalus, šventiškai dekoruojame.
Kontaktai
Paklausti
“SADUTĖS” virtuvės meistrė pagal šventės pobūdį ar svečių pageidavimus paruošia atskirą meniu variantą furšetams ir banketams. Nuo krosnyje kepto lietuviško pieninio ėriuko, įtrinto Lietuvos pievų prieskoninėmis žolelėmis, ruginės duonos ledų iki jūrų velnių, skraidančiųjų žuvų ikrų ir dar daugybę kitų tradicinių ir netradicinių patiekalų. 
Kontaktai
Paklausti
Šokolado, Sūrio, Vyno ir Šampano fontanai suteiks daug išskirtinumo ir papuoš Jūsų vestuvių pokyli, banketo, furšeto vakarą, iškilmingus pietus ar gimtadienio vakarėlį. Jeigu norite nustebinti savo svečius, patraukti Jų dėmesį ir palikti neišdildomą įspūdį šokolado ,sūrio ir gėrimų fontanai tam puikiausiai tiks.
Kontaktai
Paklausti
Turite numatę vietą šventei?
Bet Jums trūksta puošnių stalų, malonaus aptarnavimo ir skanių vaišių? Nenorite, kad Jus nuvargintų rūpesčiai ruošiantis šventei? Mes esame pasiruošę Jums padėti.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis