Muzikantai

Vestuvinė muzika - neatskiriama Jūsų šventės dalis, o kaip ji be vestuvių muzikantų (vestuviu muzikantai). Čia rasite grupes, solistus (asmenis), kurie groja, dainuoja vestuvėse, žino ne tik tradicinias vestuvinias dainas, bet ir šiuolaikinias, gali pravesti renginius, žaidimus. Išsirinkite muzikantus savo vestuvėms.
„Green Bridge Band" – tai visuomet smagi, linksma, energija trykštanti muzika! Jau daug metų kartu grojantys kolektyvo muzikantai pakvies pasinerti į diksilendo, džiazo, boogie-woogie muzikos versmes, pajusti jau užmirštą, retai kada besuskambančią senųjų laikų dvasią. Charizmatiškųjų „Green Bridge Band" narių dėka, ši muzika vėl išskleis sparnus ir nuskraidins jus į svaiginančių šokių pasaulį!
Kontaktai
Paklausti
„Dvyniai“ – linksmas brolių Vytauto (vokalas, gitara, klavišiniai, perkusija) ir Ferdinando (vokalas, klavišiniai, akordeonas, gitara) duetas iš Vilniaus. Muzikantai groja vestuvėse, pobūviuose, gimtadieniuose bei įvairiuose vakarėliuose. Grupės repertuaras – nuo Elvio Preslio iki liaudiškų dainų ar šiuolaikinių šlagerių, atliekamų lietuvių, rusų, anglų, vokiečių, italų bei ispanų kalbomis. Jums pageidaujant, galime sukurti proginę dainą.
Kontaktai
Paklausti
Lietuviškos ir angliškos populiariausios dainos, nuo Šabaniausko iki rokenrolo, nuo senos, neužmirštos klasikos iki dabartinių hitų. Atliekame ir roko kūrinius, kaip pvz. - Red Hot Chili Peppers, Rolling Stones, the Beatles, Creedence, Deep Purple ir t.t.  Orientuojamės į publikos norus, tačiau turime ir savo muzikos supratimą, stilių ir skonį.
Kontaktai
Paklausti
Grupe MARINESA Jusu sventei siulo linksma, originalia muzikine programa. Grojame Lotynu Amerikos, Karibu, Artimuju Rytu saliu muzika, pasaulinius hitus ir geriausias lietuviskas dainas.
Kontaktai
Paklausti
Mes grojame įvairiuose renginiuose:

vestuvėse, gimtadieniuose, firmų vakarėliuose, banketuose, klubuose visoje Lietuvoje.
Kontaktai
Paklausti
UAB "MEGARSA" (patentuotas pavadinimas - UAB "MEGACENTRAS" pramogų srityje dirba nuo 1993m. Įgytos patirties ir profesionalumo dėka, visas užduotis atliekame operatyviai ir kokybiškai.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis