Palapinės/Paviljonai

Palapinė (palapine) arba paviljonas neatsiejama Jūsų vestuvių dalis, jeigu nusprendėte jas švesti laukia. Didžiausias paviljonų ir palapinių (pavilionai ir palapines) pasirinkimas Jūsų vestuvėms ir kitoms šventėms lauke.
Paviljonai skirti įvairiems šventiniams ir sporto renginiams, koncertams, konferencijoms, parodoms, sezoninei prekybai, ir t.t. Jie apsaugos Jus nuo lietaus, saulės spindulių, vėjo ir dulkių. Paviljonus galima įrengti įvairiose pageidaujamose vietose, dėl to renginį Jūs galėsite organizuoti tiek gražiame gamtos kampelyje, tiek miesto senamiestyje ar kitoje Jums patikusioje vietoje.
Kontaktai
Įmonė įkurta 1992 m. Eilę metų sėkmingai dirbdama Lietuvoje, ji spėjo įgyti gerą reputaciją tarp vartotojų ir konkurentų. Mūsų nuostata - pelną investuoti i firmos vystymąsi ir stabilumą. Pagrindinį dėmesį skirdami gamybai, nuosekliai plečiame savo paslaugų asortimentą ir didiname gamybos pajėgumus. 1996 m. atidarėme filialą Kaune, o 2000 m. lapkritį - Vilniuje, siekdami būti arčiau savo užsakovų.
Kontaktai
Paklausti
Palapinės ir paviljonai yra gerai žinomas produktas Lietuvoje. Kadangi paviljonų kainos stipriai svyruoja, užsakovui dažnai sunku pasirinkti gamintoją. Mūsų gaminami paviljonai subalansuoti kaip aukščiausios kokybės produktai. Gamybai naudojamos pažangiausios gamybos technologijos, aukščiausios kokybės medžiagos bei racionaliausi konstrukciniai-inžineriniai sprendimai. Šie sprendimai lemia mūsų gaminamų paviljonų estetinę išvaizdą, patogų eksploatavimą, ilgą tarnavimo laikotarpį.
Kontaktai
Paklausti
Siūlome nuomotis šventinius paviljonus, kurie gali sukurti Jums prabangią ir jaukią aplinką visur, kur Jūs panorėsite - ant jūros kranto, miško pušų apsuptyje, seno dvaro kiemelyje, o gal ant dangoraižio stogo su nuostabia Vilniaus panorama... Jie neleis sugadinti Jūsų šventės vasaros liūčiai, smarkiam vėjui ar vakaro vėsai.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis