Salių nuoma

Salių nuoma (sales nuoma), patalpų nuoma vestuvėms, gimtadieniams, jubiliejams ir kitoms Jūsų šventėms Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose. Didelė salė kaip tik ta vieta, jeigu organizuojate didelę įmonės šventę.

VESTUVĖMS, POBŪVIAMS,  KONFERENCIJOMS, krikštynoms nuomojama SODYBA ant ežero kranto Traku raj., Bagdononių k.
  • Nakvynė iki 50 žmonių.
  • Salė vestuvėms iki 60 žmonių, konferencijoms iki 50 žmonių.
  • Atstumas nuo Vilniaus iki sodybos 47,5 km
  • Atstumas nuo Kauno iki sodybos 62,5 km
www.bagdononiuslenis.lt
Kontaktai
Paklausti
Vila Nora yra tik 15km nuo Vilniaus. Patalpos vienkiemyje, apsuptame gražios gamtos šalia miško, teritorijoje yra du tvenkiniai, pirtis. Kviečiame švęsti Jūsų šventę viloje, rąstiniame name ar pusiau atviroje pavėsinėje. Nakvynę galime suteikti 100 asmenų. Laukiame Jūsų. Daugiau informacijos svetainėje www.vilanora.com
Kontaktai
Paklausti
Pačioje miesto širdyje, vos keletas žingsnių iki Gedimino prospekto, Jūsų laukia puiki pobūvių salė, kuri talpina iki 150 žmonių. Paslaugus ir profesionalus personalas, apdovanojimais įvertinti virėjai, padavėjai ir barmenai leis mėgautis skaniausiu maistu ir gėrimais. Originalūs ir linksmi organizatoriai įgyvendins visus Jūsų norus, sutaupys brangų laiką ir pasirūpins, kad vakaras būtų neužmirštamas. 
Kontaktai
Paklausti
Kviečiame Jus į restoraną "Ponas Tadas".
Restoranas "Ponas Tadas" tikrai puiki vieta vestuvėms, pobūviams, konferencijoms bei dalykiniams pietums. Vienu metu galime aptarnauti apie 500 žmonių. Šalia restorano yra didelė salė, kuri taip pat gali būti naudojama švenčių ar konferencijų metu.
Geras maistas, malonus ir greitas aptarnavimas, jauki atmosfera - tai mūsų dovana Jums.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis