Soliariumai

Savo vestuvių dieną kiekviena nuotaka nori būti pati nuostabiausia: šukuosena, bateliai, balta suknelė, kur labiausiai išsiryškina prie rudo kūno. Soliariumai, soliariumų studijos ir grožio salonai (soliariumas, grozio salonas) Jūsų įrudusiai kūno ir veido odai.

Jus sutiks šilta šypsena ir Jūs nuo pat pirmūjų žingsnių panirsite į pasitikejimo atmosferą, profesionalių rankų prisilietimas leis Jums pajusti pasitikejimą savimi, pamiršti savas problemas ir visapusiškai - dvasia ir kūnu - galėsite atsipalaiduoti, sutvarkyti savo mintis, jausmus ir sveikatą. Mano tikslas - rūpinimasis Jūsų sveikata ir savijauta !

Visos procedūros nuo Jūsų mažojo kojos pirštelio iki blakstienų galiukų...

Kontaktai
Paklausti
Egzotišką oazę primenanti atmosfera, moderni įranga bei kokybiška įdegio kosmetika – tai išskirtinis “La Bamba“ saulės studijų stilius. Bamba” saulės studijose soliariumų įranga nuolat atnaujinama, studijose naudojami naujausi „Ergoline“ soliariumai.
Kontaktai
Paklausti
Raimundo Grigo firma buvo įkurta 1993 metais. Nuo 1996 metų buvo pradėta aktyvi soliariumų veikla, kuri labai sėkmingai vykdoma iki šiol. Firma užsiima naujų ir naudotų soliariumų prekyba ir viskuo kas reikalinga soliariumams, pradedant soliariumų kosmetika ir baigiant soliariumų lempomis ir valymo priemonėmis.
Kontaktai
Paklausti
Didžiausias Lietuvoje soliariumų tinklas, gavęs tarptautinius įrangos kokybės sertifikatus, aprobuotus LR sveikatos ministerijos, pataria rinktis tik aukštos kokybės soliariumus. Lietuvoje yra daug senos rūšies soliariumų, taigi norint išsirinkti išties gerą, reikėtų šį tą žinoti apie įrangą.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis