Sužadėtuvių žiedai

Vestuviniai žiedai ir sužadėtuvių žiedai (vestuviniai ziedai), atributai, kurie jaunųjų rankas puoš visą likusį gyvenimą. Auksiniai, balto aukso (platinos, platininiai), sidabriniai vestuviniai žiedai (suzadetuviu ziedai), inkrustuoti, graviruoti, modernūs, neįprasti vestuviniai žiedai. Pageidaujate vienetinių vestuvinių žiedų - mes siūlome vestuvinių žiedų gabybą (vestuvinių ziedu gamyba, graviravimas).
Klasikiniai sužadėtuvių žiedai su tikrais deimantais ir brangakmeniais geriausiomis kainomis. Iki 70 % pigiau nei mažmeninėje prekyboje.Garsių firmų prabangūs dirbiniai su brangakmeniais. Geriausios kainos garantija. Nauja prabangios juvelyrikos linija.
Kontaktai
Paklausti
„FASHION GOLD” juvelyrinių dirbinių rinkai Lietuvoje atnešė naują dvelksmą. Platus juvelyrinių dirbinių asortimentas, geras kainos ir kokybės santykis bei aukštas aptarnavimo lygis padės Jums išsirinkti originalių juvelyrinių dirbinių sau bei išskirtinių dovanų Jūsų artimiems žmonėms. Įmonės juvelyrai užtikrina aukščiausią kokybę ir gaminių išskirtinumą rinkoje. Mūsų tikslas – nepriekaištinga kokybė, atitinkanti net išrankiausio kliento poreikius. Šiuo metu jaunavedžiams siūlome išsirinkti vestuvinius žiedus iš daugiau nei 1300 modelių.
Kontaktai
Paklausti
Subtilus grožis ir ekstravagancija. Pabrėžiantys statusą ir atkreipiantys dėmesį, suteikiantys reikiamą akcentą. Arba tiesiog puošiantys. Juvelyrika yra vienas subtiliausių menų, kuriame susipina gebėjimas valdyti metalą ir brangiuosius akmenis, mokėjimas pajusti būsimo papuošalo šeimininko ar savininkės norus, jausmus ir poreikius, nenuilstamas domėjimasis mados tendencijomis ir kryptimis.
Kontaktai
Paklausti
Išskirtinai didelis sužadėtuvių žiedų pasirinkimas. Žiedeliai su deimantais, rubinais, smaragdais, safyrais ir pusbrangiais akmenimis.
Kontaktai
Paklausti
PREMIÈRE - tai pažangios juvelyrikos namai, kuriuos 1994 m. įkūrė ir iki šiol puoselėja viena lietuvių šeima. PREMIÈRE kūryba išsiskiria prieinama kaina, 10 m. garantija ir nemokama priežiūra!
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis