Transportas

Transporto nuoma - automobilių nuoma vestuvėms (prabangiu automobiliu nuoma vestuvems), automobiliu puošimas, mikroautobusų (mikroautobusu) nuoma vestuvėms su vairuotoju, limuzinų nuoma vestuvėms (limuzinu nuoma). Išsirinkite ir išsinuomokite automobilius savo vestuvėms.


Siūlome visas buriavimo paslaugas Trakuose: Pažintinė , reprezentacinė kelionė jachta , regata-varžybos Jūsų kompanijai! Romantiška vakaro ar net nakties kelionė bei buriavimo pamokos.


www.jachta.lt
 

Kontaktai
Paklausti

Sodriai juodos spalvos prabangus automobilis - puikiausias derinys prie Jūsų baltos vestuvinės suknelės...

 

Pajuskite prabangą su 2006-2008 m. limuzino klasės BMW 7 serijos automobiliais.


 

Kontaktai
Paklausti
Įmonės veikla: Prabangūs limuzino klasės Audi A8 automobiliai su
vairuotojais jūsų paslaugoms.
Kontaktai
Paklausti


Automobilių nuoma kelionėms bei vestuvėms Lietuvoje ir užsienyje.
Peugeot Expert - 9 sėdimos vietos
www.automobilionuoma.com

Kontaktai
Paklausti


Vestuvės – viena įsimintiniausių  Jūsų gyvenimo švenčių, todėl mūsų kolektyvas deda visas pastangas, kad Jūs šią ypatinga dieną būtumėte laimingi. Mes pasiruošę visada patarti ir parinkti tai, kas Jums tinka geriausiai.
Mūsų įmonėje siūlomas paslaugų sąrašas nuolat plečiamas tam, kad artėjanti šventė nebūtų problema, o malonumas! Čia galėsite ne tik išsirinkti Jums patikusius proginius drabužius ir aksesuarus, bet ir pasinaudoti stilistų paslaugomis, ar išsinomuoti limuziną.

Kontaktai
Paklausti
Pervežame keleivių grupes nauju, konfortabiliu 7 vietų mikro autobusu, bet kuriuo patogiu laiku. Vežame švenčiančius vestuves, bernvakarius ar mergvakarius.

Galime pasitikti svečius iš Vilniaus ir Kauno oro uostų, geležinkelio stočių. Pristatome iki reikiamos vietos.

Vežame į Lenkiją apsipirkti

Vieno kilometro kaina – 1 Lt. Prastovos skaičiuojamos pagal atskirą tarifą. Minimali nuomos kaina 50 Lt. Dirbame visoje Lietuvoje.
Kontaktai
Paklausti
Firma "Vėberis" - įsikūrusi Kauno m. Rotušėje, vestuvines paslaugas teikianti firma, turinti 33 metų organizacines tradicijas. Mūsų tikslas - patarti jaunavedžiams kaip įdomiai surengti vestuves, pradedant nuo santuokos pareiškimo padavimo, idėjų mergvakariui ar bernvakariui iki sutiktuvių prie vaišių stalo.

Naujiena! Vėberio firma pradeda siūlyti suvenyrus.
Jaunavedžiai, bernvakario ir mergvakario dalyviai ir Rotušės svečiai savo rankomis gali nusikalti suvenyrinę monetą. Net keturių rūšių: Bičiulystės, Stiprybės, Meilės ir Laimės – su Rotušės atvaizdu averso pusėje.
Santuokos dieną jaunavedžiai suvenyrinę monetą gali išsikalti nemokamai !
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis