Vestuviniai tortai

Vestuvinių tortų (vestuviniai tortai), saldumynų vestuvėms (saldumynai vestuvems) užsakymas, vestuvių tortų kepimas, gaminimas, vestuvių torto puošimas gyvomis gėlėmis ir pristatymas. Jūsų vestuvių tortas (vestuviu tortas) - neatsiejamas stalo atributas.
Lengvų tortų, skanių pyragų, gražių pyragaičių gaminimas – tai mokslo ir meno sintezė.
Reikia turėti daug žinių, įdėti daug pastangų, kad geras konditerijos gaminio skonis ir pilnavertiškumas būtų kartu.
Tai pasiekti įmanoma turint kūrybinių sugebėjimų.
Kontaktai
Paklausti
Kuriame ir gaminame burnoje tirpstančius tortus, kepame naminius pyragus,šventiškai dekoruojame keksiukus.
Kontaktai
Paklausti
UAB „Elviolė” savo veiklą pradėjo 2002 metais ir nuo to laiko įmonė džiugina savo vartotojus puikiais gaminiais. Bendrovėje dirba profesionalūs kepimo meistrai, kurie naudoja pažangiausias kepimo technologijas. Kepyklos produkcija yra gaminama tik iš natūralių, kokybiškų ir šviežių žaliavų, konservantų ar kitokių cheminių priedų naudojimą sumažinant iki minimumo. Pateikdama šviežius, sveikus, nuostabaus skonio gaminius UAB „Elviolė” siūlo aukščiausią kokybę už prieinamą kainą.
Kontaktai
Mūsų gaminamais tortais, pyragaičiais ar sausainiais gausiai papuošite bet kokį šventinį stalą, nudžiuginsite svečius ir suteiksite nuostabią nuotaiką.
Kontaktai
Paklausti
UAB "Elguva" yra viena seniausių konditerijos bei kulinarijos produkcijos gamintoja Vilniaus mieste. Savo veiklą įmonė pradėjo prieš penkiolika metų ir įsitvirtino rinkoje kaip viena stabiliausiai savo veiklą vystančių įmonių.
Vestuviniai tortai gali būti įvairaus dydžio, pločio ar formos. Klientų ypač pamėgti yra kelių aukštų tortai. Kiekviename aukšte gali būti skirtingos rūšies tortas. Tortai vestuvėms gali būti puošiami natūraliomis gėlėmis, kurios ypač pagyvina stalo vaizdą.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis