Vestuviniai žiedai

Vestuviniai žiedai (vestuviniai ziedai), vestuvių juvelyrika (vestuviu), graviravimo paslaugos (graviravimas), vienetinių vestuvinių žiedų damyba (vienetinių vestuviniu ziedu damyba), sužadėtuvių žiedai (suzadetuviu ziedai) ir kitos juvelyro paslaugos vestuvėms (vestuvems).
Klasikiniai vestuviniai žiedai su tikrais deimantais ir brangakmeniais geriausiomis kainomis. Iki 70 % pigiau nei mažmeninėje prekyboje.Garsių firmų prabangūs dirbiniai su brangakmeniais. Geriausios kainos garantija. Nauja prabangios juvelyrikos linija.
Kontaktai
Paklausti
Juvelyrinių dirbinių galerija DORĖ įsikūrusi pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje - priešais grakščiąją Šv. Onos bažnyčią. Jaukiame kiemelyje Jus pasitiks skulptoriaus Vaido Ramoškos angelas - skulptūra, jau tapusi Vilniaus miesto simboliu. Simboliška ir tai, kad iki XVI a. DORĖS patalpose buvo moterų bernardinių vienuolynas, o XVIII a. - mergaičių gimnazija. Dabar įsikūrusi papuošalų galerija DORĖ taip pat neatsiejama nuo moterų.
Aukštos kokybės juvelyriniai dirbiniai. Vestuviniai žiedai. Papuošalų nuoma. Individualūs užsakymai.
Kontaktai
Paklausti
„FASHION GOLD” juvelyrinių dirbinių rinkai Lietuvoje atnešė naują dvelksmą. Platus juvelyrinių dirbinių asortimentas, geras kainos ir kokybės santykis bei aukštas aptarnavimo lygis padės Jums išsirinkti originalių juvelyrinių dirbinių sau bei išskirtinių dovanų Jūsų artimiems žmonėms. Įmonės juvelyrai užtikrina aukščiausią kokybę ir gaminių išskirtinumą rinkoje. Mūsų tikslas – nepriekaištinga kokybė, atitinkanti net išrankiausio kliento poreikius. Šiuo metu jaunavedžiams siūlome išsirinkti vestuvinius žiedus iš daugiau nei 1300 modelių.
Kontaktai
Paklausti

BAREKET galerijoje eksponuojami žymių Venecijos ir Florencijos menininkų sidabro bei stiklo gaminiai. Čia Jūs galėsite įigyti prabangių sidabrinių stalo indų: taurių šampanui, grafinų vynui, ąsočių... Galerijoje yra daugybė ir kitų interjero puošmenų: originalių žvakidžių,įvairių rankų darbo rėmelių,vienetinių meno kdirbinių. Šie kūriniai suteiks džiaugsmo Jums ir Jūsų artimiems žmonėms!

Kontaktai
Paklausti
Subtilus grožis ir ekstravagancija. Pabrėžiantys statusą ir atkreipiantys dėmesį, suteikiantys reikiamą akcentą. Arba tiesiog puošiantys. Juvelyrika yra vienas subtiliausių menų, kuriame susipina gebėjimas valdyti metalą ir brangiuosius akmenis, mokėjimas pajusti būsimo papuošalo šeimininko ar savininkės norus, jausmus ir poreikius, nenuilstamas domėjimasis mados tendencijomis ir kryptimis.
Kontaktai
Paklausti
Vienos lietuvių šeimos kuriamas verslas, kurio paslaptys dabar perduodamos jau antrai kartai. Ilgametė kompanijos patirtis (nuo 1994m.), modernios dirbtuvės ir profesionalūs, daugiau nei 23m. patirtį sukaupę juvelyrai bei dizaineriai. Platus pasirinkimas ir kainų diapazonas. Intuityviai atpažįstamas bei jau pripažintas stilius ir Lietuvoje ir užsienyje. Kadangi su brangakmenių, tauriųjų metalų ir aukso emalio tiekėjais bendraujama yra betarpiškai, aukščiausia kokybė už gamintojo kainą yra garantuota!
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kur planuojate praleisti medaus mėnesį ?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vestuves2.lt - DU.lt dalis